Palaikų parvežimas iš užsienio

Apie mus

UAB DA group, vienintelė kompanija Lietuvoje priklausome “DA spera” tarptautinei grupei. “DA SPERA” tarptautinė vežėjų asociacija, kurią sudaro 12 Europos šalių atstovai, šios grupes dėka, galime pasiūlyti pigiausias kainas Lietuvoje, biurokratiniai formalumai vyksta daug sklandžiau ir artimojo palaikai pargabenami į tevynę greičiau.

Grupes misija burti bei palaikyti Europos palaikų vežėjų bendruomenę, savo veiklą grindžiančią savitarpio pagalbos, atvirumo bei sąžiningos konkurencijos principais. Šioje grupėje mes atstovaujame ir giname Lietuvos piliečių interesus, efektyviai veikiame tiek Lietuvos, tiek užsienio instancijose.

Stiprinti partnerišką bendradarbiavimą su valstybinėmis institucijomis ir užsienio šalių atsakingomis institucijomis, didinant asociacijos autoritetą ir pasitikėjimą jos nariais.

 

Turėdami daug patirties, išmanydami dokumentų tvarkymo ir logistikos organizavimo ypatumus, pargabenimo paslaugas teikiame taupiai ir kokybiškai. Į mus kreipiasi valstybės institucijos ir privatūs asmenys. Sulaukėme daug padėkų už tai, kad palaikų pargabenima suorganizuojame sklandžiai ir greitai.

 

Skambinkite mums visą parą

+370 650 73732

Mirusiojo parvežimas iš užsienio:

Padėsime gauti valstybės paramą 2646 EUR Lietuvos piliečio palaikų pargabenimui iš užsienio.

  • Susisieksime su atsakingomis instancijomis užsienyje ir pranešime Jums apie esamą padėtį.
  • Mums reikalingas įgaliojimas leidžiantis parvežti palaikus iš užsienio ir tvarkyti visus su tuo susijusius dokumentus, atstovauti visose institucijuose.
  • Per vieną dieną parengsime dokumentus palaikų parvežimui iš užsienio (nuo teismo leidimo). Gauname mirties liūdyjimą, leidimus ir kitus reikalingus dokumentus priklausomai nuo šalies.
  • Išvažiuoja du vairuotojai, kurie be sustojimo miegui optimaliai greitai pargabens mirusiji is užsienio Jūsų nurodytu adresu.
  • Papildomai galime paruošti palaikus atsisveikinimui: kūno nuprausimas, paruošimas, aprengimas, rūbai, karstas laidojimui ir kt.
  • Pateiksime visus reikalingus dokumentus valstybės paramai gauti, paaiškinsime kaip gauti paramą ir pateiksime informacinį gidą.