Palaikų parvežimas iš užsienio

Kremavimo paslaugos nuo 449 EUR

Kai ištinka netektis, apima ne tik skausmas, bet ir nežinia dėl palaikų laidojimo, dokumentų tvarkymo rūpesčiai, bei kitos neišvengiamos problemos.
Kreipkitės bet kuriuo paros metu, nuoširdžiai pakonsultuosime visais jums rūpimais klausimais.
Dirbame su visais Lietuvos miestais.

Palaikų kremavimas – tai sena lietuvių laidojimo tradicija.
Palyginti su laidojimu į žemę, kremavimas – pigesnis laidojimo būdas. Kremavimo ir su juo susijusių paslaugų kaina – 449 Eur. Į ją įskaičiuota kremavimas, dokumentų parengimas ir pažymos išdavimas, palaikų iškėlimas iš transporto, laikinas palaikų saugojimas (iki 24 val.), kremuotų pelenų valymas, kapsulės užpildymas. Į šią kainą įeina ir standartinė metalinė, nepralaidi šviesai bei skysčiui pelenų kapsulė. Į šią kainą įeina ir standartinė metalinė, nepralaidi šviesai bei skysčiui pelenų kapsulė. Papildomai gali kainuoti karstas skirtas kremavimui; kainą taip pat gali įtakoti atstumas - miestas kuriame randasi mirusysis. 

Pagrindinės palaikų kremavimo paslaugos:

Dar būdamas vaikas nustojau bijoti mirties. Mirtis man teikė saugumą, nes buvo dabartyje. Nuolat. Kur gyvenimas, ten mirtis. Tai mane ramino. Priimdamas mirtį, mokausi žengti per šį pasaulį, mokausi gyventi. Mes tik svečiai žemėje.

Skambinkite mums visą parą

+370 605 80005

Mirusiojo parvežimas iš užsienio:

Padėsime gauti valstybės paramą 2970 EUR Lietuvos piliečio palaikų pargabenimui iš užsienio.

  • Susisieksime su atsakingomis instancijomis užsienyje ir pranešime Jums apie esamą padėtį.
  • Mums reikalingas įgaliojimas leidžiantis parvežti palaikus iš užsienio ir tvarkyti visus su tuo susijusius dokumentus, atstovauti visose institucijuose.
  • Per vieną dieną parengsime dokumentus palaikų parvežimui iš užsienio (nuo teismo leidimo). Gauname mirties liūdyjimą, leidimus ir kitus reikalingus dokumentus priklausomai nuo šalies.
  • Išvažiuoja du vairuotojai, kurie be sustojimo miegui optimaliai greitai pargabens mirusiji is užsienio Jūsų nurodytu adresu.
  • Papildomai galime paruošti palaikus atsisveikinimui: kūno nuprausimas, paruošimas, aprengimas, rūbai, karstas laidojimui ir kt.
  • Pateiksime visus reikalingus dokumentus valstybės paramai gauti, paaiškinsime kaip gauti paramą ir pateiksime informacinį gidą.